Puszyste poduszki, futerkowe pufki i modne skóry owcze to najnowsze produkty, które nadadzą charakter w każdym wnętrzu!

Jesteśmy firmą, która stale się rozwija, ulepszając swoje produkty i wprowadzając nowe wyroby do swojej oferty. W tym wpisie chcielibyśmy przedstawić dwie nowe kategorie produktów oraz kilka nowych, modnych modeli skór owczych.

Puszyste poduszki

Pierwszym z nowych produktów, które wprowadziliśmy do naszej oferty, są przyjemne w dotyku, duże, puszyste poduszki. Dzięki naszym poduszkom z naturalnej skóry wypoczynek będzie wyjątkowo komfortowy. Do wyboru jest kilka rodzajów skór oraz możliwość dobrania długości włosia.

Więcej informacji o produkcie znajdziecie na stronie: puszyste poduszki

poduszki ze skóryFuterkowe pufki

Kolejnym z nowych produktów, które oferujemy są wyjątkowy wygodne futerkowe pufki. Wykonane zostały z drewna brzozowego, dzięki czemu są wytrzymałe oraz odporne na uszkodzenia. Idealnie sprawdzą się jako mebel oraz element dekoracyjny zarówno do klasycznych, jak i nowoczesnych wnętrz.

Więcej informacji o produkcie znajdziecie na stronie: futerkowe pufki

pufy ze skóryModne skóry owcze

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów oraz trendom, które są obecne w świecie naturalnych skór, wprowadziliśmy do oferty nowe owcze skóry, które bez wątpienia sprawdzą się jako element dekoracyjny lub wygodne posłanie na ulubionym fotelu.

Więcej informacji o produkcie znajdziecie na stronie: skóry owcze

skóry owcze

Sklepy stacjonarne: