Blog

Skandynawska Synergia

Wyroby z owczej skóry doceniane są na całym świecie. Głównie za sprawą właściwości leczniczych, hipoalergicznych, neutralizację szkodliwych substancji, a także zapobieganie kurzom i roztoczom. Dywany z owczej skóry, narzuty, akcesoria i dekoracje są również stylowym dodatkiem. Nadają wnętrzom niepowtarzalnego charakteru, wykorzystywane są często w sypialniach, pokojach dziennych oraz dziecięcych.

Czytaj więcej...

Skóra krowia - jak nadać wnętrzom niepowtarzalny styl?

Urządzanie wnętrz nie należy do łatwych zajęć. Często to szczegóły, dodatki, różnego rodzaju akcesoria nadają im stylu i oryginalnego charakteru. Takim elementem jest niepowtarzalna ozdoba na podłodze - skóra krowia o unikatowym wzorze lub kolorze. To dodatek, który idealnie wpisuje się zarówno w nowoczesny styl, jak i ten utrzymany w rustykalnym, naturalnym, tradycyjnym klimacie.

Czytaj więcej...

Moda na barany dekoracyjne

Dekorowanie domu to przedsięwzięcie, które z jednej strony wyzwala pokłady kreatywności, a z drugiej - wymaga pewnej powściągliwości. Ozdoby powinny pasować do całości wnętrza. Nie oznacza to jednak, że muszą być sztampowe i nudne. Mogą być one wyjątkowe i ciekawe - jak na przykład... modne dekoracyjne barany!

Czytaj więcej...

Naturalne właściwości skór owczych

Naturalne skóry owcze pomagają przy leczeniu wielu chorób i schorzeń, neutralizują niekorzystne dla organizmu bakterie, uśmierzają ból oraz zapewniają przyjemne ciepło. W domu sprawdzają się jako neutralizatory negatywnego oddziaływania żył wodnych oraz fal elektromagnetycznych.

Sklepy stacjonarne: