Urządzanie wnętrz nie należy do łatwych zajęć. Często to szczegóły, dodatki, różnego rodzaju akcesoria nadają im stylu i oryginalnego charakteru. Takim elementem jest niepowtarzalna ozdoba na podłodze - skóra krowia o unikatowym wzorze lub kolorze. To dodatek, który idealnie wpisuje się zarówno w nowoczesny styl, jak i ten utrzymany w rustykalnym, naturalnym, tradycyjnym klimacie.

W ofercie Skór-Pol znajdziesz skóry krowie o niepowtarzalnym wyglądzie. Nie ma 2 identycznych skór krowich (zwróć uwagę na informację zawartą przy każdym produkcie). Cechuje je niezwykła trwałość. To dodatek, który z pewnością posłuży latami, pod warunkiem, że:

  • nie będziesz jej prać, wybielać, suszyć w pralko-suszarce, prasować, prac chemicznie
  • będziesz regularnie odkurzać (zawsze używaj standardowej nakładki do podłogi, nigdy obrotowej), trzepać i obracać skórę krowią
  • będziesz suche plamy usuwać szybko, ścierając poplamione miejsce do środka
  • nie będziesz wycierać mokrych plam. Używaj ręczników papierowych, które chłoną wilgoć oraz szmatki z łagodnym detergentem.

Skóra krowia ma szerokie zastosowanie.

Możesz ją wykorzystać jako dekorację ścienną, położyć obok kominka lub po prostu w swoim ulubionym miejscu.

Skóra krowia, dzięki nowoczesnym wzorom, cieszy się coraz większą popularnością.

Charakteryzuje ją krótki, lśniący włos, a także wyjątkowa trwałość i odporność na zniszczenia.

W naszej ofercie znajdziesz wiele wyjątkowych modeli: mieniąca się złota i srebrna skóra krowia robi furorę! A także skóry krowie o naturalnym ubarwieniu oraz stylizowane na inne zwierzęta- zebra, gepard.

Zobacz więcej w naszym sklepie Skóry Krowie

Sklepy stacjonarne: