Letnie, słoneczne dni sprzyjają rowerowym wycieczkom. Jednak po kilku godzinach jazdy na niewygodnym siedzeniu możemy odczuć tego nieprzyjemne skutki. Dlatego wcześniej warto pomyśleć o nakładce na siodełko, które pozwoli zamortyzować ruch i poprawić wygodę w trakcie pokonywania kolejnych kilometrów.

Nakładki na rower z owczej skóry

Pokrowiec na siodełko roweru z owczej skóry jest naturalnie miękki. Jazda na rowerze nigdy nie była przyjemniejsza! Dzięki niemu zapomnisz o zakwasach czy nieprzyjemnym uwieraniu podczas jazdy. Twój rower także nabierze charakteru. W naszej ofercie znajdziesz szeroką gamę kolorystyczną. Możesz wybrać czerwoną, a nawet fioletową nakładkę na siodełko lub coś bardziej stonowanego.

Nasze pokrowce są uniwersalne, pasują na wszystkie rodzaje siodełka. Od spodu wykończone są rozciągliwą gumką, która zapobiega zsuwaniu się.

Od teraz rowerowe wycieczki już nigdy nie będą takie same! Pokrowce z naturalnej, owczej skóry na siodełka rowerowe, posiadają termoregulację ciepła - a to poprawia komfort w trakcie jazdy. Krótkie włosie nie niszczy się ani nie gniecie podczas siedzenia. Odporne jest także na warunki atmosferyczne, dzięki czemu z pewnością posłuży na wiele sezonów.

Wybierz swój kolor i poznaj nowy komfort jazdy na rowerze! Wygodnie i bezpiecznie w trakcie każdej wycieczki.

Sklepy stacjonarne: