Skóry jako element dekoracyjnego dopełnienia wnętrza, stają się coraz popularniejszym wyborem nie tylko wśród Polaków, ale również obcokrajowców. My, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynkowym, stworzyliśmy rodzinne przedsiębiorstwo specjalizujące się w produkcji ekologicznych skór owczych.

Przede wszystkim jakość


Skór Pol najwyższa jakość produktów


Istniejemy na rynku od lat 90-tych, znamy się na tym, co robimy, a co ważne – kochamy to, co robimy. Nasze produkty to gwarancja wyboru najwyższej jakości wyrobów. W codziennej pracy doskonale łączymy tradycje garbarskie z dostępnymi współcześnie nowymi technologiami. Dbamy o każdy detal naszych produktów i estetyczne wykonanie. Wyprodukowane przez nas skóry dekoracyjne cechuje nie tylko piękny, ale i designerski wygląd, dzięki czemu idealnie wkomponują się w każdą przestrzeń mieszkalną, niezależnie od dominującego w niej stylu.


Szeroki asortyment – morze możliwości


produkty


Trzon naszej produkcji stanowią skóry owcze, choć nie brakuje i bydlęcych. Spośród przedsiębiorstw działających w branży wyróżnia nas umiejętność tworzenia ozdobnych dywanów ze skór oraz ekskluzywnych narzut na łóżka sypialniane. U nas można również zamówić skóry bardziej egzotyczne np. z renifera, dzika oraz różnych gatunków owiec. Co ważne, realizujemy nie tylko zamówienia indywidualne, ale i hurtowe. Jako producent skór najwyższej jakości, stale poszerzamy naszą ofertę i dopasowujemy możliwości do każdego klienta indywidualnie. Wiemy bowiem jak ważna jest pełnia zadowolenia z powierzonych nam zleceń.


O czym będziemy pisać na blogu?


blog


Każdego zainteresowanego czytelnika (być może także potencjalnego klienta), stopniowo będziemy wprowadzać w ciekawy świat skór. Produkujemy bowiem nie tylko narzuty i dywany dekoracyjne, ale również czapki, rękawice i śpiworki dziecięce. Zainteresowanym pokażemy przykładowe aranżacje wnętrz z wykorzystaniem naszych produktów – wszystko po to, by ukazać, jak wielki wymiar klimatyczny zyskują te pomieszczenia po wprowadzeniu elementu dekoracyjnego w postaci naszych skór.


Z przyjemnością będziemy prezentować nowe produkty, testować je, jak też przedstawiać ciekawe pomysły na oryginalne i niepowtarzalne prezenty. Bo do obdarowania zawsze znajdzie się okazja.

Już dziś zapraszamy na przygodę ze skórą dekoracyjną.
Gwarantujemy, że nuda tu nie zagości!

Sklepy stacjonarne: